Wędrówka rodzinna do źródeł Sanu

Zabieramy Was na jesienną wędrówkę w Bieszczady – do źródeł Sanu.
Pr
Wędrówka rodzinna do źródeł Sanu zed nami 3 dni jesiennej zabawy. Powędrujemy szlakami bieszczadzkimi. Na trasie znajdują się nieistniejące już wsie: Bukowiec, Beniowa i Sianki, których jedynymi śladami są samotne krzyże, pozostałości cerkwi i cmentarzy. Ścieżka kończy się w okolicach Przełęczy Użockiej, u źródeł jednego z dopływów Sanu. Cała trasa przebiega przez niezwykle piękne i bezludne tereny zwane „Bieszczadzkim Workiem”, które jeszcze do lat osiemdziesiąt były niedostępne turystycznie.
W niedzielę czeka na nas kolejna wędrówka: Przełęcz Wyżniańska - Mała Rawka - Wielka Rawka - Ustrzyki Górne ( oczywiście jeśli kondycja nam pozwoli 😀)
W cenie zapewniamy: transport, zakwaterowanie ( w schronisku PTSM – trzeba zabrać śpiwór ), wyżywienie ( piątek- obiadokolacja, sobota- śniadanie, obiadokolacja, niedziela – śniadanie), ubezpieczenie, program, ognisko.

🚌WYJAZD: 28 września (piątek) godz.17.00
🚌POWRÓT: 30 września ( niedziela) ok. godz. 18.00
Rozpoczynamy zapisy. Ilość miejsc ograniczona.
Oczywiście członkowie naszego stowarzyszenia mają pierwszeństwo 😀 Koszt 150 zł.