Jak co roku prezentujemy Wam nasze propozycje wakacyjne

 

Pogorzelica k/Niechorza   15.07-28.07.2019

kolonia-1530 zł

obóz pod namiotami 1280 zł

sunset 3087670 1920 Pogorzelica k/Niechorza– to niezwykle atrakcyjna miejscowość nadmorska, położona wśród sosnowych lasów w gminie Rewal, powiecie gryfickim, województwie zachodniopomorskim. Na zachód od Pogorzelicy znajduje się Niechorze- miejscowości te rozdziela kanał Liwka stanowiący połączenie jeziora Liwia Łuża z Bałtykiem.
Plaża w Pogorzelicy została wyróżniona Błękitną Flagą. To wyróżnienie spotkało dotąd jedynie cztery polskie plaże. Błękitna Flaga to taki międzynarodowy, ekologiczny znak jakości, który można otrzymać po spełnieniu 27 kryteriów w 4 dziedzinach.
Pogorzelica znajduje się na obszarze bogatym w walory przyrodnicze. Występuje tu m.in. sosnowy bór bażynowy, który jest rodzajem lasu rosnącym tylko na piaszczystym podłożu, zarastające jezioro Konarzewo, nazywane również Bagnem Pogorzelickim.

 

Podczas kolonii zwiedzimy m.in.
- Międzyzdroje- Aleja Gwiazd, Kawcza Góra, molo i przystań rybacka
- Kołobrzeg - molo, Stare Miasto, park zdrojowy,
- średniowieczny Trzebiatów
- Latarnię Morską wraz z Muzeum w Niechorzu
- Wycieczka do rezerwatu przyrody Liwia - fotografowanie i podpatrywanie ptaków w rezerwacie “Jezioro Liwia”
- ruiny kościoła w Trzęsaczu, a także Muzeum Multimedialne 15 Południka na Klifie
- Fort I Gerharda, zwany również Fortem Wschodnim
- Podziemne miasto w Świnoujściu na Wyspie Wolin
- Rejs statkiem po morzu

Inne atrakcje:
gry i zabawy na plaży, kąpiele w morzu pod okiem ratownika, wycieczki piesze, liczne konkursy, rozgrywki sportowe, dyskoteki, gry terenowe, noc z lampionami szczęścia, ogniska, zabawy integracyjne, festiwal talentów, festiwal piosenki szantowej, karaoke, tematyczne wieczorki, piżama party, urodziny kolonisty, zajęcia plastyczne, pokaz mody wakacyjnej i plażowej, najciekawsze fryzury i makijaże, szereg innych atrakcji ... i oczywiście chrzest morski.

W cenie zapewniamy:
realizację atrakcyjnego programu, transport autokarem, ubezpieczenie NNW, bilety wstępu (wg programu), opiekę pielęgniarską, opiekę ratownika, wyżywienie, zakwaterowanie, opiekę wykwalifikowanej kadry.

Zakwaterowanie:
Ośrodek Wypoczynkowy „ Leśny Zakątek”, ul. Słoneczna 3. Ośrodek położony jest w bezpośredniej strefie nadmorskiej, na pięknym, zalesionym terenie o powierzchni 10 ha, w odległości 5 minut od morza. Ośrodek dysponuje bogatym zapleczem noclegowym, gastronomicznym oraz sportowo-rekreacyjnym ( boisko do koszykówki, piłki siatkowej, piłki plażowej, siłownia, sala dyskotekowa, parking. Noclegi w budynku 3 piętrowym w pokojach 5-6 osobowych (łóżka piętrowe).
Uwaga!
Uczestnicy powinni posiadać: legitymację szkolną z numerem PESEL, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy, nakrycie głowy, kieszonkowe wg uznania. Każdy uczestnik otrzyma koszulkę kolonijną.

 

Nowosielce k/Sanoka  27.06-10.07.2019

 

kolonia 1200 zł

sanok 1150708 1920

Nowosielce k/Sanoka – miejscowość w województwie podkarpackim, w powiecie sanockim, w gminie Zarszyn. Gmina Zarszyn leży w obrębie Dołów Jasielsko-Sanockich, a jej południowa część zajmuje fragment Pogórza Karpackiego. Główną rzeką gminy jest Pielnica, której źródła znajdują się w paśmie Bukowicy, w pobliżu Sękowej Woli. Nowosielce Oddalone są od Sanoka 5 km. Leżą nad potokiem Pielnica. Tereny leśne, usytuowane są w południowej części gminy. Szczególnie piękny widok rozciąga się ze wzgórz odrzechowskich, stanowiących krawędź doliny Pielnicy i Dołów Jasielsko-Sanockich.

Podczas kolonii zwiedzimy:
- Sanok : Stare Miasto, Muzeum Historyczne-Zamek , obiekty sakralne
- Skansen i Miasteczko galicyjskie wraz z Parkiem Etnograficznym
- Ruiny Klasztoru Karmelitów Bosych w Zagórzu
- Krosno : Stare Miasto
- Muzeum Przemysłu Naftowego w Bóbrce
- Ruiny zamku w Odrzykoniu
- rezerwat przyrody nieożywionej „Prządki”
- Solinę: zwiedzanie zapory wodnej, rejs statkiem po Jeziorze Solińskim

Inne atrakcje:
Wyjście na basen w Sanoku, wycieczka piesze z przewodnikiem w Bieszczady, wejście na Połoninę Caryńską, wycieczki piesze z przewodnikiem po Górach Turczyńsko-Sanockim, gry i zabawy, konkursy, rozgrywki sportowe, dyskoteki, gry terenowe, ogniska, zabawy integracyjne, festiwal talentów, festiwal piosenki turystycznej, karaoke, dzień kolonisty, zajęcia plastyczne i szereg innych atrakcji.

W cenie zapewniamy:realizację atrakcyjnego programu, transport autokarem, ubezpieczenie NNW, bilety wstępu (wg programu), opiekę pielęgniarską, wyżywienie, zakwaterowanie, opiekę wykwalifikowanej kadry.

Zakwaterowanie:
Internat Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcu, pokoje mieszkalne 2-4 osobowe. Na terenie znajdują się świetlice, hala sportowa, boiska sportowe, siłownia, sala do tenisa stołowego, miejsce na ognisko. Internat otacza park dworski, teren jest ogrodzony i oświetlony.

Uwaga!
Uczestnicy powinni posiadać: legitymację szkolną z numerem PESEL, strój kąpielowy, czepek, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy, obuwie do wędrówek górskich, nakrycie głowy, mały plecak, kieszonkowe wg uznania.
Każdy uczestnik otrzyma koszulkę kolonijną.

 

Zakopane 01.08-12.08.2019

01.08-12.08.2019 - 1300 zł

13.08-24.08.2019 - 1300 zł

 

zakopane 3956852 1920 Zakopane – uważane za „zimową stolicą Polski". To najwyżej położone miasto w Polsce. W Zakopanem kończy swój bieg kilka górskich potoków, które wspólnie zasilają rzekę Zakopiankę – dopływ Białego Dunajca. Miasto otoczone od północy pasmem Gubałówki, a z południowej strony spogląda na osadę majestatyczny Giewont.

Podczas kolonii zwiedzimy m.in

- Zakopane : Muzeum Tatrzańskie, obiekty sakralne i obiekty budownictwa regionalnego
- Skocznie Narciarską Wielka Krokiew, Muzeum Kornela Makuszyńskiego
- wjedziemy kolejką na Gubałówkę
- zwiedzimy Sanktuarium M.B. Fatimskiej na Krzeptówkach, Cmentarz na Pęksowym Brzysku
- odwiedzimy Centrum Edukacji Przyrodniczej a w nim kino 4D i największą w Polsce makietę Tatr, salę odkryć i wiele innych atrakcji
Wybierzemy się do jednej z najpiękniejszych dolin w Tatrach – Doliny Kościeliskiej, gdzie zobaczymy skalny kanion- Wąwóz Kraków. Dotrzemy do Smoczej Jamy, przejdziemy przez Jaskinię Mroźną. Wyruszymy na wędrówkę pieszą na Gęsią Szyję oraz na Nosal i Wielki Kopieniec.

Inne atrakcje:
Wjazd na termy do Bukowiny Tatrzańskiej gry i zabawy, wycieczki piesze, liczne konkursy, rozgrywki sportowe, dyskoteki, gry terenowe, ogniska, zabawy integracyjne, festiwal talentów, festiwal piosenki, karaoke, tematyczne wieczorki, piżama party, urodziny kolonisty, zajęcia plastyczne, pokaz mody wakacyjnej i góralskiej, najciekawsze fryzury i makijaże, szereg innych atrakcji ... i oczywiście pasowanie na bacę.

Miejsce kolonii :
Dom Wypoczynkowy ,, Małgorzata’’ ul. Rybkówka 9a Zakopane, zakwaterowanie pokoje 4 – 5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, wyżywienie 4 posiłki dziennie ( śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Obok znajduje się drugi budynek, w którym jest sala dyskotekowa wyposażona w sprzęt nagłaśniający i oświetlenie, a ponadto ping pong, piłkarzyki oraz sale 

W cenie zapewniamy:

realizację atrakcyjnego programu, transport autokarem, ubezpieczenie NNW, bilety wstępu (wg programu), opiekę medyczną, wyżywienie, zakwaterowanie, opiekę wykwalifikowanej kadry.

Uwaga!
Uczestnicy powinni posiadać: legitymację szkolną z numerem PESEL, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, wygodne obuwie na wędrówki, nakrycie głowy, kieszonkowe wg uznania. Każdy uczestnik otrzyma koszulkę kolonijną.

 

Bieszczady - wyprawa trekkingowa (do ustalenia)

"W Bieszczady przyjeżdża się raz, potem już się tylko wraca" – my, w tym roku wrócimy ponownie, do tej magicznej, dzikiej i zielonej krainy.

Zapraszamy na wspólne wędrowanie po najpiękniejszych, malowniczych połoninach.

Trasa

Ustrzyki Górne- Tarnica – Połonina Caryńska – Połonina Wetlińska – Wielka Rawka – Mała Rawka.

Trasa na naszym obozie jest urozmaicona, zaplanowaliśmy ją tak, by każdy bez problemu poradził sobie na szlaku. Na szlaku nie gonimy przed siebie – podziwiamy wspaniałe widoki. Ma to być przyjemność a nie katorga. Oczywiście trasa naszej wędrówki uzależniona jest również od warunków atmosferycznych i kondycji grupy, dlatego nie narzucamy sztywnego scenariusza i planu 

map 1458912 1920

wędrówki. Wędrujemy bez ciężkich plecaków,  na wędrówkę zabieramy ze sobą  tylko najpotrzebniejsze rzeczy typu: prowiant, zapasowe ubranie.

 Zakwaterowanie:
Śpimy w namiotach, jak na prawdziwych traperów przystało, rozstawionych przy schronisku. Bazą noclegową będą Ustrzyki Górne.

Wyżywienie:Na obozie zapewniamy uczestnikom trzy posiłki dziennie. Rano śniadanie, w czasie wędrówki każdy dostaje prowiant, a wieczorem ciepłą obiadokolację.  Jedynie na czas wędrówki,  wodę uczestnicy zakupują sobie sami, wg gustu i upodobań. Posiłki sporządzane są pod okiem kadry przez uczestników z produktów zakupionych przez organizatora. Wyżywanie jest zawsze dostosowane do upodobań uczestników, oznacza to, że kadra ustala z grupą , co najlepiej zakupić. U nas nikt nie może być głodny. Wszyscy muszą być najedzeni, by mieć siły na dalszą wędrówkę. Na czas podróży powrotnej wszyscy uczestnicy otrzymają suchy prowiant.

Transport i opłaty
Transport busem na trasie Stalowa Wola – Rzeszów- Ustrzyki Górne- Rzeszów – Stalowa Wola.  W cenę transportu wliczone są również koszty transportu po Bieszczadach. Opłacamy również wszelkie bilety wstępu do BPN.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok