child 1528285 1920

Od wielu już lat zajmujemy się organizacją letniego i zimowego wypoczynku.

Nasze kolonie, obozy i zimowiska są tak organizowane, by dzieci i młodzież czuła się bezpiecznie,  a program jaki proponujemy był atrakcyjny, pod każdym względem. Realizujemy programy m.in. profilaktyczne, ekologiczne, turystyczne, artystyczne.
Organizowane przez nas kolonie, obozy i zimowiska przygotowujemy w taki sposób, by rozwijały twórcze zainteresowania i wyobraźnię, a także umożliwiały zdobywanie nowych umiejętności    i rozbudzały wiarę we własne siły i możliwości, uczyły pewności siebie. Nasze kolonie są aktywne z ciekawym programem, doświadczoną kadrą i w atrakcyjnych lokalizacjach. Wszystkie wyjazdy są zgłaszane i rejestrowane we właściwym Kuratorium Oświaty i wizytowane przez odpowiednie służby i instytucje. Jesteśmy także organizatorami licznych imprez plenerowych oraz koncertów. Organizujemy zajęcia, warsztaty w terenie, jedno i kilkudniowe, z wybranej dziedziny. Zajmujemy się szkoleniem z zakresu wypoczynku dzieci i młodzieży.

Pełną ofertę znajdziecie w zakładce LATO, ZIMA.  Serdecznie zapraszamy.

WAŻNE DLA RODZICÓW

1. Informacje o koloniach i obozach udzielamy pod numerem telefonu:  502-138-176,  w biurze stowarzyszenia Azymut w Stalowej Woli, ul. Hutnicza 8, od poniedziałku do piątku  w godzinach 8.00-13.00.

2. Karta kolonijna do pobrania znajduje się na naszej stronie internetowej.

3. Rezerwacji oraz zgłoszenia można dokonywać poprzez formularz zgłoszeń ( rezerwacja ważna jest tylko przez 3 dni ).

4. Przy zapisie dziecka należy wpłacić zaliczkę bezzwrotną.

5. Przelew bankowy należy dokonać tylko i wyłącznie na podane niżej konto stowarzyszenia:

PEKAO S.A I /o Stalowa Wola

w tytule należy wpisać: imię i nazwisko dziecka, miejscowość .

W razie pytań prosimy o kontakt.

little archaeologists 2605285 1920