Jak co roku prezentujemy Wam nasze propozycje wakacyjne

 

Pogorzelica k/Niechorza   14.07-27.07.2020 - 14 dni +podróż

kolonia-1650 zł

obóz pod namiotami 1300 zł

sunset 3087670 1920 Pogorzelica k/Niechorza– to niezwykle atrakcyjna miejscowość nadmorska, położona wśród sosnowych lasów w gminie Rewal, powiecie gryfickim, województwie zachodniopomorskim. Na zachód od Pogorzelicy znajduje się Niechorze- miejscowości te rozdziela kanał Liwka stanowiący połączenie jeziora Liwia Łuża z Bałtykiem.
Plaża w Pogorzelicy została wyróżniona Błękitną Flagą. To wyróżnienie spotkało dotąd jedynie cztery polskie plaże. Błękitna Flaga to taki międzynarodowy, ekologiczny znak jakości, który można otrzymać po spełnieniu 27 kryteriów w 4 dziedzinach.
Pogorzelica znajduje się na obszarze bogatym w walory przyrodnicze. Występuje tu m.in. sosnowy bór bażynowy, który jest rodzajem lasu rosnącym tylko na piaszczystym podłożu, zarastające jezioro Konarzewo, nazywane również Bagnem Pogorzelickim.

 

Podczas kolonii zwiedzimy m.in.
- Międzyzdroje- Aleja Gwiazd, Kawcza Góra, molo i przystań rybacka
- Kołobrzeg - molo, Stare Miasto, park zdrojowy, 
- średniowieczny Trzebiatów
- Latarnię Morską wraz z Muzeum w Niechorzu
- Wycieczka do rezerwatu przyrody Liwia - fotografowanie i podpatrywanie ptaków w rezerwacie “Jezioro Liwia”
- ruiny kościoła w Trzęsaczu, a także Muzeum Multimedialne 15 Południka na Klifie
- Fort I Gerharda, zwany również Fortem Wschodnim
- Podziemne miasto w Świnoujściu na Wyspie Wolin
- Rejs statkiem po morzu

Inne atrakcje:
gry i zabawy na plaży, kąpiele w morzu pod okiem ratownika, wycieczki piesze, liczne konkursy, rozgrywki sportowe, dyskoteki, gry terenowe, noc z lampionami szczęścia, ogniska, zabawy integracyjne, festiwal talentów, festiwal piosenki szantowej, karaoke, tematyczne wieczorki, piżama party, urodziny kolonisty, zajęcia plastyczne, pokaz mody wakacyjnej i plażowej, najciekawsze fryzury i makijaże, szereg innych atrakcji ... i oczywiście chrzest morski.

W cenie zapewniamy:
realizację atrakcyjnego programu, transport autokarem, ubezpieczenie NNW, bilety wstępu (wg programu), opiekę pielęgniarską, opiekę ratownika, wyżywienie, zakwaterowanie, opiekę wykwalifikowanej kadry.

Zakwaterowanie:
Ośrodek Wypoczynkowy „ Cis”, ul. Słoneczna 3. Ośrodek położony jest w bezpośredniej strefie nadmorskiej, na pięknym, zalesionym terenie o powierzchni 10 ha, w odległości 5 minut od morza. Ośrodek dysponuje bogatym zapleczem noclegowym, gastronomicznym oraz sportowo-rekreacyjnym ( boisko do koszykówki, piłki siatkowej, piłki plażowej, siłownia, sala dyskotekowa, parking. Noclegi w budynku 3 piętrowym w pokojach 5-6 osobowych (łóżka piętrowe).
Uwaga!
Uczestnicy powinni posiadać: legitymację szkolną z numerem PESEL, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy, nakrycie głowy, kieszonkowe wg uznania. Każdy uczestnik otrzyma koszulkę kolonijną.

Uwaga :Wyjazd na kolonię oraz oboz 13 lipca o godz. 21.00, powrót 28.07.2020 r.

 

Nowosielce k/Sanoka  28.06-11.07.2020 - 14 dni

 

kolonia 1300 zł

sanok 1150708 1920

Nowosielce k/Sanoka – miejscowość w województwie podkarpackim, w powiecie sanockim, w gminie Zarszyn. Gmina Zarszyn leży w obrębie Dołów Jasielsko-Sanockich, a jej południowa część zajmuje fragment Pogórza Karpackiego. Główną rzeką gminy jest Pielnica, której źródła znajdują się w paśmie Bukowicy, w pobliżu Sękowej Woli. Nowosielce Oddalone są od Sanoka 5 km. Leżą nad potokiem Pielnica. Tereny leśne, usytuowane są w południowej części gminy. Szczególnie piękny widok rozciąga się ze wzgórz odrzechowskich, stanowiących krawędź doliny Pielnicy i Dołów Jasielsko-Sanockich.

Podczas kolonii zwiedzimy:
- Sanok : Stare Miasto, Muzeum Historyczne-Zamek , obiekty sakralne

-Lesko

- Skansen i Miasteczko galicyjskie wraz z Parkiem Etnograficznym
- Ruiny Klasztoru Karmelitów Bosych w Zagórzu
- Przemyśl : Stare Miasto, Trasa podziemna, Zamek Kazimierzowski, obiekty sakralne, Góra Trzech Krzyży, 
- Klaszor Nazaretanek w Komańczy

- Solinę: zwiedzanie zapory wodnej, rejs statkiem po Jeziorze Solińskim

Inne atrakcje:
Wyjście na basen w Sanoku, wycieczka piesze z przewodnikiem w Bieszczady, wejście na Połoninę Caryńską, wycieczki piesze z przewodnikiem po Górach Turczyńsko-Sanockim, gry i zabawy, konkursy, rozgrywki sportowe, dyskoteki, gry terenowe, ogniska, zabawy integracyjne, festiwal talentów, festiwal piosenki turystycznej, karaoke, dzień kolonisty, zajęcia plastyczne i szereg innych atrakcji.

W cenie zapewniamy:realizację atrakcyjnego programu, transport autokarem, ubezpieczenie NNW, bilety wstępu (wg programu), opiekę pielęgniarską, wyżywienie, zakwaterowanie, opiekę wykwalifikowanej kadry.

Zakwaterowanie:
Internat Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcu, pokoje mieszkalne 2-4 osobowe. Na terenie znajdują się świetlice, hala sportowa, boiska sportowe, siłownia, sala do tenisa stołowego, miejsce na ognisko. Internat otacza park dworski, teren jest ogrodzony i oświetlony.

Uwaga!
Uczestnicy powinni posiadać: legitymację szkolną z numerem PESEL, strój kąpielowy, czepek, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy, obuwie do wędrówek górskich, nakrycie głowy, mały plecak, kieszonkowe wg uznania.
Każdy uczestnik otrzyma koszulkę kolonijną.

 

Włodawa 01.08-12.08.2020-12 dni

kolonia- 1200 zł 

 

 

jezioro białe

Włodawa – miasto we wschodniej Polsce, w województwie lubelskim, zwane miastem "trzech kultur"". Włodawa położona jest na Garbie Włodawskim. W tym miejscu łączą się dwie piękne rzeki, Włodawka i Bug. Nieopodal Włodawy znajduje się Jeziora Białe ( pow.106 ha, gł 33,6 m). Nad jeziorem Białym w Okunince znajduje się sięgające 50 metrów w głąb jeziora podświetlone molo oraz wzdłuż brzegu kilkumetrowa oświetlona promenada. W okolicy znajdują się liczne ośrodki wypoczynkowe, kawiarnie, dyskoteki, pola namiotowe oraz punkty gastronomiczne. To tu jest jeden z największych punktów rekreacyjnych z ośrodkami wypoczynkowymi z wypożyczalnią sprzętu sportowego pływackiego i rowerów kartingowych, kładów oraz boiskami do gier i zabaw.

Podczas kolonii zwiedzimy m.in

-  Włodawę z obiektami skaralnymi, 

- Chełm- miasto i kopalnie kredy

- Urszulin - Poleski Park Narodowy

Inne atrakcje:
Wjazd na basen do Chełma, spływ kajakowy po rzecze Bug, wycieczka rowerowa, gry i zabawy, wycieczki piesze: wędrówki piesze nad Jezioro Białe, , wędrówka piesza wzdłuż Bugu, wędrówka piesza do Orchówka na trójstyk granic Polski,, wędrówka piesza do rezerwatu "Żółwiowe Błota" liczne konkursy, rozgrywki sportowe, dyskoteki, gry terenowe, ogniska, zabawy integracyjne, festiwal talentów, festiwal piosenki, karaoke, tematyczne wieczorki, piżama party, urodziny kolonisty, zajęcia plastyczne, szereg innych atrakcji ... 

Miejsce kolonii :
Szkolne Schronisko Młodzieżowe nr 3 przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym we Włodawie.

W cenie zapewniamy:

realizację atrakcyjnego programu, transport autokarem, ubezpieczenie NNW, bilety wstępu (wg programu), opiekę medyczną-pielegniaka, wyżywienie, zakwaterowanie, opiekę wykwalifikowanej kadry.

Uwaga!
Uczestnicy powinni posiadać: legitymację szkolną z numerem PESEL, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, wygodne obuwie na wędrówki, nakrycie głowy, kieszonkowe wg uznania. Każdy uczestnik otrzyma koszulkę kolonijną.

 

Kocwin-Pieniny 17.08-28.08.2020-12 dni

kolonia- 1400 zł 

 

pieniny 957793 1920

Kacwin jest wioską położoną na malowniczych terenach Spisza. Znajduje się blisko granicy ze Słowacją (czynne piesze przejście graniczne Kacwin-Velka Frankova), Niedzicy oraz zapory w Czorsztynie. Wspaniałe górskie widoki, spokój, zabytki, wodospady, bliskość do innych okolicznych miejscowości.

Odległości do atrakcyjnych miejsc:

  • Zamki w Niedzicy i Czorsztynie - 3km,
  • Jezioro Czorsztynskie - 3km,
  • Zapora, elektrownia wodna w Niedzicy - 3km,
  • Wyciągi narciarskie - Polana Sosny - 4 km, Kluszkowce - 15 km, Białka Tatrzanska - 20 km,
  • Trzy Korony - Sromowce Niżne - 8 km.

Podczas kolonii zwiedzimy m.in

-  Zamek w Nidzicy i Czorsztynie

- Krościenko

- Szczawnicę

Inne atrakcje:
Rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim, wycieczka rowerowa, wyjazd na termy do Bukowiny Tatrzańskiej,  gry i zabawy, wycieczki piesze: Trzy Korony, Wąwóz Homole, liczne konkursy, rozgrywki sportowe, dyskoteki, gry terenowe, ogniska, zabawy integracyjne, festiwal talentów, festiwal piosenki, karaoke, tematyczne wieczorki, piżama party, urodziny kolonisty, zajęcia plastyczne, szereg innych atrakcji ... 

Miejsce kolonii :
Pensjonat "Harnaś"Kocwin.

W cenie zapewniamy:

realizację atrakcyjnego programu, transport autokarem, ubezpieczenie NNW, bilety wstępu (wg programu), opiekę medyczną-pielegniaka, wyżywienie, zakwaterowanie, opiekę wykwalifikowanej kadry.

Uwaga!
Uczestnicy powinni posiadać: legitymację szkolną z numerem PESEL, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, wygodne obuwie na wędrówki, nakrycie głowy, kieszonkowe wg uznania. Każdy uczestnik otrzyma koszulkę kolonijną.

 

 

Bieszczady - wyprawa trekkingowa (do ustalenia)

"W Bieszczady przyjeżdża się raz, potem już się tylko wraca" – my, w tym roku wrócimy ponownie, do tej magicznej, dzikiej i zielonej krainy.

Zapraszamy na wspólne wędrowanie po najpiękniejszych, malowniczych połoninach.

Trasa

Ustrzyki Górne- Tarnica – Połonina Caryńska – Połonina Wetlińska – Wielka Rawka – Mała Rawka.

Trasa na naszym obozie jest urozmaicona, zaplanowaliśmy ją tak, by każdy bez problemu poradził sobie na szlaku. Na szlaku nie gonimy przed siebie – podziwiamy wspaniałe widoki. Ma to być przyjemność a nie katorga. Oczywiście trasa naszej wędrówki uzależniona jest również od warunków atmosferycznych i kondycji grupy, dlatego nie narzucamy sztywnego scenariusza i planu 

map 1458912 1920

wędrówki. Wędrujemy bez ciężkich plecaków,  na wędrówkę zabieramy ze sobą  tylko najpotrzebniejsze rzeczy typu: prowiant, zapasowe ubranie.

 Zakwaterowanie:
Śpimy w namiotach, jak na prawdziwych traperów przystało, rozstawionych przy schronisku. Bazą noclegową będą Ustrzyki Górne.

Wyżywienie:Na obozie zapewniamy uczestnikom trzy posiłki dziennie. Rano śniadanie, w czasie wędrówki każdy dostaje prowiant, a wieczorem ciepłą obiadokolację.  Jedynie na czas wędrówki,  wodę uczestnicy zakupują sobie sami, wg gustu i upodobań. Posiłki sporządzane są pod okiem kadry przez uczestników z produktów zakupionych przez organizatora. Wyżywanie jest zawsze dostosowane do upodobań uczestników, oznacza to, że kadra ustala z grupą , co najlepiej zakupić. U nas nikt nie może być głodny. Wszyscy muszą być najedzeni, by mieć siły na dalszą wędrówkę. Na czas podróży powrotnej wszyscy uczestnicy otrzymają suchy prowiant.

Transport i opłaty
Transport busem na trasie Stalowa Wola – Rzeszów- Ustrzyki Górne- Rzeszów – Stalowa Wola.  W cenę transportu wliczone są również koszty transportu po Bieszczadach. Opłacamy również wszelkie bilety wstępu do BPN.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.