Formularz rezerwacji miejsca na obozie / kolonii/zimowisku

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych podanych w niniejszym formularzu w celu kontaktu przez Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Azymut”, 37-450 Stalowa Wola, ul. Hutnicza 8, NIP 8652333200.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Azymut”, 37-450 Stalowa Wola, ul. Hutnicza 8, NIP 8652333200. Państwa dane będą przetwarzane w celu podjęcia kontaktu i udzielenia odpowiedzi na zadane pytania na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody. Dane osobowe będą przechowywane do wygaśnięcia podstawy ich przetwarzania tj. wycofania zgody lub okresu przedawnienia roszczeń. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urząd Ochrony danych Osobowych). W sprawach związanych z administrowaniem Państwa danymi osobowymi prosimy kontaktować się poprzez adres e-mail: info@azymut-stowarzyszenie.pl. Szczegółowe informacje w zakresie podstaw prawnych przetwarzania oraz sposobów przetwarzania Państwa danych osobowych przez Administratora opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Do pobrania:

Program | Karta kolonijna | Regulaminy | Podawanie leków | Zgoda na udostępnianie wizerunku | Co należy zabrać