O nas

Witamy na stronie Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży AZYMUT.  Jesteśmy organizacja pozarządową,która powstała w 2003 roku. Głównym celem stowarzyszenia jest prowadzenie działalności edukacyjnej, wychowawczej oraz organizacja wypoczynku dla  dzieci  i młodzieży.  Członkowie naszego stowarzyszenia to w większości nauczyciele, pedagodzy, instruktorzy harcerscy oraz studenci.

Nasze kolonie, obozy  i zimowiska są tak organizowane, by dzieci i młodzież czuła się bezpiecznie,  a program jaki proponujemy był atrakcyjny, pod każdym względem. Realizujemy  programy  m.in. profilaktyczne,  ekologiczne, turystyczne, artystyczne.
          Organizowane przez nas kolonie, obozy i  zimowiska przygotowujemy w taki sposób, by rozwijały twórcze zainteresowania   i wyobraźnię, a także umożliwiały zdobywanie nowych umiejętności i rozbudzały wiarę we własne siły i możliwości, uczyły pewności siebie. Nasze kolonie są aktywne z ciekawym programem, doświadczoną kadrą i w atrakcyjnych lokalizacjach. Wszystkie wyjazdy są zgłaszane i rejestrowane we właściwym Kuratorium Oświaty i wizytowane przez odpowiednie służby i instytucje. Jesteśmy także organizatorami licznych imprez plenerowych oraz koncertów. Organizujemy zajęcia,  warsztaty w terenie, jedno i kilkudniowe, z wybranej dziedziny. Zajmujemy się szkoleniem  z zakresu wypoczynku dzieci  i młodzieży.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu serdecznie zapraszamy.