Napis na głównej

Azymut na przygodę
kolonie, obozy, wycieczki dla dzieci i młodzieży, zajęcia dla seniorów

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

życzenia dzien kobiet

Pilates dla seniorów

Do aktywności nikogo w klubie seniora nie trzeba zachęcać.  Pilates to sposób na wzmocnienie mięśni, zredukowanie bólów kręgosłupa, smukłą sylwetkę i relaks. Ta metoda ćwiczeń jest odpowiednia dla każdego, dla seniorów również,  niezależnie od stopnia wytrenowania. Naszym niezawodnym trenerem od kilku już lat jest Grzegorz Utnik. Fajnie, że z nami jesteś Grzegorz ! pilates hej

Dzień Kobiet w Klubie Seniora

dzięń kobiet   dzień kobiet 2

Trochę ruchu nie zaszkodzi-pilates

pilates w klubie

Zaproszenie na warsztaty plastyczne- kalkografia

kalkografia

Seans filmowy w małym kinie

W poniedziałek  Klub Seniora Azymut oraz Klub Podróżnika Azymut wyruszył do nowo otwartego kina "Wrzos" na seans filmowy " Sami swoi. Początek" w reżyserii Artura Żmijewskiego. Sala kinowa jest mała  i chyba to sprawiło, iż każdy z nas poczuł się tu bardzo swobodnie i  kameralnie. Sala multimedialna, spełnia wymogi profesjonalnego kina. Z odpowiednim wygłuszeniem, zaciemnieniem, doskonałą jakością obrazu i dźwięku obejrzeliśmy prequel trylogii o Pawlakach i Kargulach. Akcja filmu „Sami swoi. Początek” rozgrywa się w okresie 20-lecia międzywojennego XX wieku na Kresach Wschodnich we wsi Krużewniki.  Nam film się podobał, atmosfera na sali również. Jeszcze nie raz wrócimy do małego kina Wrzos.

”W małym kinie nikt od dawna nie gra na pianinie,
Nie ma już seansów w małym kinie,
Gdzieś się rozwiał naszych dziadków świat. ..”

byliśmy w kinie

Jak w każdy poniedziałek Nordic Walking z seniorami

Nordic walking to łatwa i efektywna forma ruchu dla osób w każdym wieku, niezależnie od kondycji, stanu zdrowia czy pogody.

Klub seniora nordic w Poniedziałek

Klub Młodego Podróżnika w Lublinie 2 marca 2024

Klub Młodego Podróżnika wyruszył z samego rana na wyprawę do Lublina. Wspólnie przeszliśmy Szlakiem Legend LublinaDowiedzieliśmy się jak powstał herb Lublina,skąd wzięła się jego nazwa i wiele, wiele innych ciekawostek, które przybliżyły nam historię miasta. Nie obyło się bez kupienia pamiątek oraz cebularza czyli przysmaku lubelskiego. Z niecierpliwością czekamy na kolejną przygodę!

Lublin1